Každý obyvateľ Slovenska túži po zmene k lepšiemu.

Stačí len chcieť, vedieť a môcť.  Prečítaj si niečo o našej snahe a hodnotách, ktoré vyznávame.

Všetci túžime po lepšom Slovensku. Stačí mať túžbu, vedieť ako, a mať možnosť konať. Lenže, aby sme to dosiahli, treba nám spolupracovať a byť jednotní.

Dokážeme nájsť spoločný smer? Môžeme spojiť naše priania do harmónie dobroty, srdcom k spolupatričnosti, bez predsudkov a falošných očakávaní. Chceme vytvoriť domov, kde ako jedna veľká rodina obnovíme slovenskú pohostinnosť.

Ako pri stavbe domu, začíname od gruntu. A našimi základmi sme my, ľudia Slovenska. Každý z nás je dôležitý, ako každý kúsok pozemku, na ktorom dom stojí.

Rodina je zmyslom nášho života, naším domovom. Bez rodiny by nebola spoločnosť, ani budúcnosť. Domov každej rodiny je tam, kde žijeme a vítame hostí. Ako dobré budú naše vzťahy, taký silný bude aj spoločný dom a príťažlivý náš domov.

Životný priestor sa neustále mení, s našimi potrebami. Naše vzťahy, pevné ako betón, nám pomáhajú kráčať týmto životom. Ako dobrý gazda sa postará o pôdu, aj o dom, tak aj my sa staráme o naše vzťahy.

Dom sa stavia na grunte, od základov.

Chcete zlepšiť svoju situáciu?

Každé ráno s radosťou vítať nový deň a s nadšením sa pustiť do toho, čo vás baví?

Dokázali to Severské národy, aj bratia Slovinci, dokážeme to aj my.

Spolu!

Strecha domu, akoby perina, chráni nás pred nepriazňami. Vzťahy sú kormidlom na lodi života. Ak v rodine vládne šťastie, môžeme ho šíriť ďalej.

Naše činy majú dôsledky, tak ako záhrada prináša plody. Peniaze nám nie sú hlavným cieľom. Dôležité je, ako vieme pomáhať a prijímať pomoc. Naša súdržnosť nám dáva stabilitu.

Domov je miesto, kde sa cítime dobre. Jeho krása nezávisí na nábytku, ale na atmosfére, ktorou dýcha.

Rodina je základom spoločnosti. Spojme sa, aby sme dosiahli viac, než každý osve. Vytvorme udržateľný Slovenský domov, destináciu pre súčasné a budúce generácie.

Pripojte sa aj Vy!

Zavolajte nám